ВУЧИЋ РАЗГОВАРАО СА АЛ НАИМИЈЕМ: "Обострани интерес за унапређење економске и билатералне сарадње"
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић састао се са амбасадором Државе Катар Фарисом Румијем Ал Наимијем.

Фото: Инстаграм
- У пријатељском разговору са амбасадором Ал Наимијем, истакао сам да постоји обострани интерес за унапређење економске и билатералне сарадње. У том смислу, упутио сам отворен позив Нј.В. емиру Катара, шеику Тамим бин Хамад Ал Танију да посети Републику Србију, јер би то била сјајна прилика да заједнички успоставимо основе и правце за даљи развој и унапређење наших односа - објавио је председник на свом Инстаграм профилу.
- Такође, пожелео сам успех Катару у организацији предстојећег Светског првенства у фудбалу, поносан што се фудбалска репрезентација Србије квалификовала за учешће - додао је Вучић.
Препоручујемо

"ПОСЕБАН ОСВРТ НА СИТУАЦИЈУ НА КИМ": Вучић разговарао са амбасадором Харченком
02. 08. 2022. у 11:06

ЏЕЈ ДИ ВЕНС УДАРИО НА ЗЕЛЕНСКОГ: То што он ради је апсурдно
У ИНТЕРВЈУУ за интернет портал УнХерд , амерички потпредседник Џеј Ди Венс назвао је нападе украјинског председника Володимира Зеленског на САД „непродуктивном реториком“ и „апсурдним“.
15. 04. 2025. у 10:27

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"СИНА СМО САХРАНИЛИ У НИКШИЋУ" Жељко Самарџић о највећој животној трагедији: "То је била туга за све нас"
ПЕВАЧ проговорио о болној теми.
15. 04. 2025. у 10:18
Коментари (31)