ИМАМО ОДРЕШЕНЕ РУКЕ: У наредних десет дана грчевито ћемо тражити компромис
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас током обраћања после разговора у Бриселу да проблеми за Србе на КиМ неће престати.

Фото: TANJUG/ VLADIMIR SPORCIC
Вучић је рекао да данас знамо да проблеми за Србе на КиМ неће престати.
У наредних 10 дана руководство Срба ће трагати за компромисним решењем, што су подржали представници Срби са Ким, а тражили су гарант да неће доживети погром.
- За то су од мене добили апсолутне све гаранције. Нови погром се неће догодити, то је моја порука свима који живе овде и свима у свету.
- Судије су ме обавестили су ме да ће напустити институције ако се настави терор, а до краја месеца и из полиције. Доћи ће до потпуне разградње поретка успостављеног на основу Бриселског споразума.
- Дали су нам разрешене руке, али су нам поставили црвене линије о којим сада не нећу да говорим. Рекли су да ће прихватити сваки компромис који нађемо, тражили су само гаранције да неће доживети погром - истакао је Вучић.
- У тешкој смо ситуацији, грчевито ћемо тражити компромис наредних 10 дана. Да ли верујем у то...бојим се да је рубикон одавно пређен- рекао је он.

ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: "Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година" (ФОТО)
ЖЕНА по имену Хејли Хупер открила је да јој самопоуздање „уништава“ љубавни живот јер мушкарци сматрају да је „превише застрашујућа“.
23. 05. 2025. у 18:06

ХРВАТ ПОГИНУО НА ФРОНТУ У УКРАЈИНИ: Био официр француске војске, борио се у Луганску
ТОНИ Херцег, Хрват из Босне и Херцеговине и официр француске војске, погинуо је 6. маја у Луганској области у Украјини.
23. 05. 2025. у 17:00

"ТО ПИЈУ САМО ОЧАЈНИЦИ": Британски глумац срамно извређао Србе и ракију (ВИДЕО)
ГЛУМАЦ и комичар Џими Кар имао је свој, не тако светли станд-уп моменат који је обликовало елементарно незнање.
23. 05. 2025. у 11:38 >> 20:47
Коментари (28)