"ПУН ТРЕТМАН" ЗА АНУ: Куртијеви обавештајци мотре на сваки њен потез
ИСПРЕД зграде Интерактивног мултимедијалног центра (ИМЦ), где се налази српска премијерка Ана Брнабић, налазе се још три припадника обавештајне јединице тзв. косовске полиције Фарија Зенељи, Масар Севен и Берат Схути.
Фото: Новости
Подсетимо, српска премијерка налази се у једнодневној посети КиМ.
Велики број грађана Косовске Митровице и севера Косова и Метохије дочекао је премијерку Ану Брнабић.
Грађани носе плакате на којима пише "Добро дошли на свету српску земљу - на Косово и Метохији".
- Огромно ми је задовољство и част што сам данас на Косову и Метохији. Желим да пошаљем јасну и једноставну поруку мира, стабилност и толеранције, поруку председника Александра Вучића да ћемо увек бити уз свој народ, поготово имајући у виду да се Косово и Метохија налазе у тешкој и комплексној ситуацији. Интерес српског народа јесте мир и стабилност. Ми смо последњих пет година инвестирали много више него ранијих година - казала је Ана Брнабић.
Додала је да је важно што је у Косовској Митровици направљен центар у којем ће деца моћи да уче савремене технологије, јер ће то, уз обезбеђивање мира, обезбедити просперитет на КиМ.
- Да породице овде остану, да овде виде своју будућност, да виде раст плата и пензија. Бићемо уз српски народ и драго ми је што сам овде, у овим тешким околностима - рекла је Брнабићева.
Она је поручила да је најважнија тема што ће, каже, свуда понављати и од које неће одустати - Заједница српских општина.
Препоручујемо
ЈЕВТИЋ: Посета премијерке Србије од велике важности за Србе и јужно и северно од Ибра
05. 09. 2022. у 08:04
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (3)