СРПСКА ЛИСТА: Ево због које су фотографије Куртијеви медији напали малолетну децу Милана Радоичића
МЕДИЈИ под палицом Аљбина Куртија данас су брутално напали децу потпредседника Српске листе Милана Радоичића само зато што су се сликали са премијерком Србије Аном Брнабић.

Foto: Društvene mreže
Куртијеви плаћеници напали су малолетну Радоичићеву децу само зато што су желели да на Косову и Метохији поздраве своју премијерку и фотографишу се с њом.
Одмах је реаговала и Српска листа због овог кршења права деце, угрожавања њиихове безбедности и упитала да ли за српску децу нема права и правде, посебно ако се презивају Радоичић.

Фото :Друштвене мреже
У знак подршке Милану Радоичићу бројни функционери Српске листе и политичари с Косова и Метохије објавили су на својим профилима на друштвеним мрежама фотографију Радоичићевих синова са Аном Брнабић.
БОНУС ВИДЕО:
ВИЈОРЕ СЕ ТРОБОЈКЕ: Погледајте дочек за Ану Брнабић у манастиру Бањска на Косову и Метохији

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)