ШПИЈУНКА: Амбасадорка Чен Бо месила колаче (ВИДЕО)
АМБАСАДОРКА Кине у Београду Чен Бо прославила је са сарадницима за викенд Празник средине јесени, који се у њеној домовини обележава уз традиционалне месечеве колаче, а који симболизују окупљање породице.
Фото: Принтскрин
Она их је направила у својој "београдској кухињи" и са пратиоцима на друштвеним мрежама поделила како се праве посебни колачићи у разним бојама. Посластица се брзо појела. Амбасадорка се похвалила и тиме да су јој пријатељице из Србије на кинеском честитале празник.
Препоручујемо
О СВАДБИ "ПСССТ": Шта је Јелена Ђоковић објавила усред венчања (ФОТО)
12. 09. 2022. у 15:46
ПЕТКОВИЋ ПОВОДОМ ХАПШЕЊА НА ГАЗИМЕСТАНУ: Срам вас било, господо из Брисела
28. 06. 2026. у 21:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)