НАПРЕДЊАЦИ РЕАГОВАЛИ НА ЈЕРЕМИЋЕВУ ИЗЈАВУ: Да си ти остао у УН, Приштина би одавно имала своји столицу
ЧЛАНОВИ председништва Српске напредне странке реговали су на својим твитер профилима после изјаве Вука Јеремића да је извештавање медија у Србији о говору председника Србије Александра Вучића на 77. седници Генералне скупштине УН чиста пропаганда.

Фото: Танјуг
О овом твиту лидера народне странке и некадашњег председника Скупштине УН огласила се и Невена Ђурић.
Она је написала: Вучићу се сада сви од реда диве! А ти, морални и људски шкарт, то не можеш да поднесеш!
Ђорђе Тодоровиће био оштар:
Ништаријо, па ТИ си био шеф дипломатије када је пола света признало тзв. Косово. Слепче, па ТИ си пребацио преговоре из УН у ЕУ.
Напредњак Зоран Томић упитао је Јеремића како се он борио за КиМ.
Резултати @avucicборбе за КиМ се виде, повучена признања и још их има. Како си се ти борио?
Сандра Божић је подсетила Јеремића на корупционашку аферу.
После незапамћеног лоповлука и чувар у УН има твоју слику не би ли ти рекао да пређеш улицу с преке стране!
Милош Терзић је подсњетио шефа Народне странке зашто га цене у Приштини:
Твоје потезе препричавају терористи из Приштине и никада не пропусте прилику да ти се захвале на томе...
Данијела Вујичић је оптужила Јеремића да је радио за Приштину:
Седео си ти на албанским столицама и то није пропаганда, него истина....
Чланица председништва напредњака Јелена Жарић Ковачевић
Да ли си ти имао написан говор кад си са својим компањонима продавао КиМ метар по метар?
Александар Марковић је упитао Јеремића:
Како те није срамота да баш ти,који си најдиректније довео Србију у овако тежак положај по питању Косова и Метохије, данас било шта коментаришеш.
Дејан Кесар је истакоа да је Вучићу Србија на првом месту.
Не може твоја сујета да поднесе да је Вучић још једном показао да је државник коме је Србија на првом месту.
Марко Младеновић поручио је Јеремићу да је дао Космет на тацни:
Дао си КиМ на тацни, а испоставило се заправо да си га продао! И шта ћемо сад?
Препоручујемо

ВУЧИЋ ИЗ ЊУЈОРКА: Запад ће, готово сигурно покушати да искључи Русију из СБ УН
23. 09. 2022. у 19:00

ПОРОДИЦЕ У ШОКУ НАКОН ШТО СУ ОТВОРИЛЕ КОВЧЕГЕ СА ТЕЛИМА: Нове бизарности након пада авиона у Индији
СИН жене која је погинула у паду авиона компаније Air India изјавио је за Би-Би-Си да су у ковчегу с телом његове мајке пронађени и „други остаци“.
23. 07. 2025. у 16:49

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (19)