ШПИЈУНКА: Министар Момировић овако искористио слободан дан (ФОТО)
МИНИСТАР грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре Томислав Момировић искористио је слободан дан да са породицом обиђе Галерију Матице српске и Спомен-збирку Павла Бељанског.
Фото Танјуг/МИСГ
- Том приликом погледао сам фантастична дела Саве Шумановића, једног од највећих српских сликара и човека трагичне судбине. Усташким злочином прекинута је нит његовог живота. Ово је пример да стваралаштво побеђује сваки, па и овај некажњени злочин - написао је Момировић, и позвао грађане да посете изложбу.
Фото: Приватна архива
Препоручујемо
ПРЕДСЕДНИК СЕ ПОКЛОНИО МОШТИМА КНЕЗА ЛАЗАРА: Вучић са народом у манастиру Раваница
28. 06. 2026. у 15:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)