"БИЋЕ ХАОС ОВЕ ЗИМЕ" Вучић: Цене нафте су отишле у небеса

Биљана Ристивојевић

10. 10. 2022. у 10:52

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић је говорио и о ситуацији у Украјини, и рекао је да је више пута, као посматрач, најавио шта ће да се догађа.

БИЋЕ ХАОС ОВЕ ЗИМЕ Вучић: Цене нафте су отишле у небеса

Фото: Танјуг

- Иако су и једни и други очекивали лакши пораз противника, то се неће догодити. Иако је била жестока украјинска офанзива, знали смо да ће Руси да узврате. Ја нећу то да коментаришем, али кажем људима, цене нафте су јутрос отишле у небеса. Оде све у небеса, и то су ствари које нас треба да интересују. И још једна опасност је то што је Украјина велики извозник струје, од Молдавије до Балтичких земаља. Ако они не извезу своју струју, појавиће се дисбаланс у целој Европи, и поставља се питање да ли ћемо и са свим парама које смо обезбедили моћи и да купимо струју. Биће хаос ове зиме - каже председник.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (1)

СИМБОЛ ВРЕДНОСТИ: ВИП Инвестиционо Злато 25 година помаже клијентима да осигурају своју финансијску стабилност