ПАЛМИНА СТРАНКА ЋЕ ПРВИ ПУТ ИМАТИ МИНИСТАРСТВО: Баста добија ресор у влади

Novosti online

19. 10. 2022. у 19:45

КОАЛИЦИЈА Социјалистичка партија Србије и Јединствене Србије имаће у Влади четири министра - Ивицу Дачића, Бранка Ружића, Новицу Тончева и Радета Басту - незванично сазнају "Новости".

ПАЛМИНА СТРАНКА ЋЕ ПРВИ ПУТ ИМАТИ МИНИСТАРСТВО: Баста добија ресор у влади

Драган Марковић Палма / Фото Танјуг

Према нашим сазнањима, социјалиста Новица Тончев који је сада један од двојице министара без портфеља, задужен за регионални развој, требало би да остане и у новом тиму премијерке Ане Брнабић на истој, а можда и некој другој позицији.

Уз њега на "квоти" тима СПС-ЈС су Дачић, који ће бити шеф дипломатије, заменик премијера и координатор служби безбедности, и Ружић, чији се мандат на челу Министарства просвете највероватније наставља.

Опширније читајте у сутрашњем штампаном издању "Вечерњих новости".

БОНУС ВИДЕО: Матија Бећковић приредио празник говорећи своје песме на Фестивалу "Новости"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ! Орбан се хитно јавио из Копенхагена

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".

02. 10. 2025. у 08:59

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)

ПОГЛЕДАЈТЕ како ће се ледени облак кретати над Србијом и које крајеве кад погађа невреме. Данас и сутра облачно са кишом и хладно, осим на северозападу Војводине где ће се задржати суво време, најавио је РХМЗ.

02. 10. 2025. у 10:47

Коментари (0)

СВЕ ИЗВЕСНИЈИ ДИРЕКТАН МЕГДАН РУСА И АМЕРИКАНАЦА! Више нема никакве дилеме...