КО ЋЕ ПОСТАТИ НОВИ ГРАДОНАЧЕЛНИК НОВОГ САДА: Вучевић предлаже Милана Ђурића
24. 10. 2022. у 14:15
У РАЗГОВОРУ са председницом Скупштине града и својим сарадницима, Милош Вучевић је изјавио да је договорено да седница Скупштине града, на којој ће се бирати градоначелник града, буде одржана у среду, 26. октобра.
Повезане вести

БИРАЈУ ЂУРИЋЕВОГ НАСЛЕДНИКА: Седница Скупштине града Новог Сада понедељак
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Града Новог Сада Дина Вучинић сазвала је за понедељак, 24. фебруара, шесту седницу Скупштине Града Новог Сада на чијем ће дневном реду бити избор градоначелника, заменика градоначелника и чланова Градског већа.
21. 02. 2025. у 13:35
Најновије из рубрике

НАСТАВЉАМО ДА РАДИМО НА ЈАЧАЊУ ВЕЋ ЗНАЧАЈНЕ ЕКОНОМСКЕ САРАДЊЕ Брнабић: "Холандија је један од највећих инвеститора код нас"
НАКОН прошлонедељне посете Хагу, као што је председница скупштине и најавила, данас се десио сусрет са 35 холандских инвеститора у Београду. Србија наставља да се бори за нове инвестиције и раст животног стандарда својих грађана.
22. 05. 2025. у 20:01

ВУЧИЋ СЕ ЈАВИО СА КУЛЕ БЕОГРАД И ПОКАЗАО НА ШТА ЈЕ ПОНОСАН Када имате идеју и срце да се борите за то у шта верујете, нико вам не може ништа
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић поручио је вечерас са Београда на води да је једини захтев и важно питање за њега како да наставимо да градимо Србију, како да прелепу идеју и визију претворимо у дела. На крају свега, само рад и резултате рада нико не може да нам одузме, поручио је председник Србије.
22. 05. 2025. у 19:55

УГОВАРАЈУ ИМЕНА ЗА БЛОКАДЕРСКУ ЛИСТУ! Новак Симин и професор Дарко Марчетић на ручку са опозицијом и пријатељима из Хрватске (ФОТО)
НОВАК Симин познатији као блокадер, како се представља у студентској емисији ФТН Блокада, и Дарко Марчетић, редовни професор на Факултету техничких наука, усликани су са опозицијом и пријатељима из Хрватске како уговарају имена за студентску листу!
22. 05. 2025. у 18:39

НОВО ДИВЉАЊЕ У НОВОМ САДУ: Блокадери фотељаши и терористи из опозиције поново праве хаос испред просторија СНС-а
БЛОКАДЕРИ фотељаши и терористи из опозиције поново дивљају испред просторија Српске напреднке странке у Новом Саду.
22. 05. 2025. у 18:20

МАЛИ ПОДЕЛИО СНИМАК ДРУЖЕЊА СА НАЈСТАРИЈИМ ГРАЂАНИМА КОСЈЕРИЋА: Доста тога је урађено, али морамо да радимо још више (ВИДЕО)
МИНИСТАР финансија Синиша Мали објавио је видео снимак дружења са најстаријим грађанима у Косјерићу, а његову изјаву преносимо у целости.
22. 05. 2025. у 17:54
Коментари (0)