"АКО ОСМАНИЈЕВА ИМА ГЛАВА НА БАЦАЊЕ, СРБИ НЕМАЈУ": Вулин: Једине банде које постоје на КиМ јесу шиптарске банде

Биљана Ристивојевић

27. 10. 2022. у 14:36

ЛИДЕР Покрета социјалиста Александар Вулин реаговао је на то што такозвана председница такозваног Косова Вјоса Османи поново призива насиље на северу КиМ и моли за помоћ САД и ЕУ за спровођење насиља над Србима.

АКО ОСМАНИЈЕВА ИМА ГЛАВА НА БАЦАЊЕ, СРБИ НЕМАЈУ: Вулин: Једине банде које постоје на КиМ јесу шиптарске банде

Фото: Танјуг

- Стварно треба имати стомак као Вјоса Османи, па моћи изговорити такву бесрамну лаж. Једине банде које постоје на Косову и Метохији јесу шиптарске банде које преотимају овлашћења Кфору и Унмику и газе Бриселски споразум. Шиптари у својој историји нису победили ни у једној бици, ни у једном рату и зато и сада моле за помоћ НАТО савезнике да још једном ратују за њих - изјавио је Вулин.

- Ако Османијева има глава на бацање, Срби немају, а верујем да ни НАТО неће желети да бије шиптарске битке. За мир је потребно двоје, а за рат довољна је и једна будала - закључио је Вулин.


БОНУС ВИДЕО: ВУЧИЋ ПОДСЕТИО НА РЕЧИ ЖИВОЈИНА МИШИЋА: То су добре вести, сад не можемо да промашимо

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПИТАЊЕ ЈЕ ДАНА КАДА ЋЕ ОТВОРЕНО ДА УБИЈАЈУ НА УЛИЦИ Вучић: Земља нам је у великој опасности, банда влада улицама! Победићемо ово зло заједно

ПИТАЊЕ ЈЕ ДАНА КАДА ЋЕ ОТВОРЕНО ДА УБИЈАЈУ НА УЛИЦИ Вучић: Земља нам је у великој опасности, банда влада улицама! Победићемо ово зло заједно

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се нацији из Палате Србија после четири дана узастопног блокадерског дивљања и напада на објекте, полицију и грађане. Поручио је да је питање дана када ће блокадери да отворено убијају на улици, јер им је само то преостало. Рекао је да ће се у наредним данима чинити да се држава повукла, а онда ће показати сву своју одлучност и искористити сва средства на располагању да се врати поредак и мир у земљу. Са народом и грађанима заједно, победићемо ово зло, поручио је Вучић.

17. 08. 2025. у 12:14 >> 12:44

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ

МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.

15. 08. 2025. у 13:20

Коментари (0)

ДОБИО САМ НАРЕЂЕЊЕ ДА ИХ СПРЕЧИМ Командант Репац о дивљању блокадера: Имали су штангле, мотке, летве и штитове