ВУЧИЋ РАЗГОВАРАО СА АМЕРИЧКИМ АМБАСАДОРОМ: Срби су ужаснути понашањем и једностраним потезима Приштине
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић разговарао је телефоном са амбасадором Сједињених Америчких Држава Кристофером Хилом.
Фото: Инстаграм/buducnostsrbijeav
- У дугом и сардржајном телефонском разговору са амбасадором Хилом поновио сам да Србија остаје посвећена очувању мира, поштовању међународног јавног права и пуној примени свих потписаних споразума, али и нагласио ужасност Срба са КиМ понашањем и једностраним потезима Приштине који доводе у питање њихову безбедност и стабилност читавог региона - саопштио је председник детаље разговора.
Претходно се Вучић састао и са амбасадорима Кине и Руске Федерације у Србији - Чен Бо и Александром Боцан - Харченком, које је обавестио о испуњавању обавеза договорених Бриселским дијалогом наглашавајући да је Београд учинио све, док Приштина није и одбија да испуни преузете обавезе.
Вучић је пре тога известио и чланове владе о ситуацији на Косову.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (52)