ДРУГ ИЗ РЕАЛА: Наташа Јовановић na "Santjago Bernabeu"
ПОСЛАНИК Српске напредне странке Наташа Јовановић посетила је пре два дана, у паузи заседања Скупштине НАТО у Мадриду на којој учествује, "Сантјаго Бернабеу", стадион краљевског клуба Реала из Шпаније.

Фото Танјуг
Она је, уз слике које је објавила на друштвеној мрежи "Фејсбук", подсетила на све наше играче и тренере који су били у Реалу попут Радомира Антића, Миљана Мишанића, Вујадина Бошкова, Дејана Петковића, Пеђе Мијатовића и Луке Јовића, а посебно је нагласила име Предрага Спасића. Он је њен суграђанин и друг из Крагујевца.

Фото приватна архива
Препоручујемо

НА ПУТУ ЗА ЂЕРДАП: Министарка Ђедовић поставила слику из ваздуха (ФОТО)
19. 11. 2022. у 07:30

ПЛАВА УНИФОРМА: Раде Баста евоцирао успомене на полицијску каријеру
18. 11. 2022. у 07:15

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље
РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.
17. 04. 2025. у 11:29

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"КОМПЛИТЛИ ФРИ ОФ ЧАРЏ": Да ли сте чули како Путин прича енглески? (ВИДЕО)
РУСКИ председник Владимир Путин имао је у фебруару телефонски разговор с америчким председником Доналдом Трампом о окончању рата у Украјини, а иако тада није саопштено којим су језиком причала двојица државника вероватно се свако користио својим матерњим и ослонио на преводиоце.
17. 04. 2025. у 15:25
Коментари (1)