ШЕШЕЉ ОТКРИО ДА ЛИ СЕ ВРАЋА НА ТВИТЕР: Нисам човек који ће дозволити да га неко понижава, годинама живим без друштвених мрежа

С. Р.

23. 11. 2022. у 19:04

ПРЕДСЕДНИК СРС Војислав Шешељ изјавио је за "Новости" да нема намеру да тражи да му Твитер врати профил на тој друштвеној мрежи.

ШЕШЕЉ ОТКРИО ДА ЛИ СЕ ВРАЋА НА ТВИТЕР: Нисам човек који ће дозволити да га неко понижава, годинама живим без друштвених мрежа

Фото: Н. Скендерија

- Мене су избацили са Твитера. Нисам ни жалбу писао и немам намеру да реактивирам профил. Нисам човек који ће дозволити да га неко понижава - рекао је Шешељ.

Лидер радикала истиче да му нису потребне друштвене мреже.

- Живим годинама без Твитера, Фејсбука и Инстаграма - каже др Војислав Шешељ.

Председник СРС сматра да није лоше што је Илон Маск преузео Твитер и очекује да ће се сада та друштвена мрежа другачије понашати.

Подсећамо, лидер радикала је први политичар на овим просторима коме је забрањено да се оглашава на друштвеним мрежама. Касније, друштвене мреже су кренуле у забрану и многих других светских политичара чије им се мишљење није допадало, па су тако на удару били Доналд Трамп и бројне јавне личности из Русије. Пре забране Шешељ је био један од најпопуларнијих људи на Фејсбуку и имао је неколико стотина хиљада пратилаца. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.

30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (3)

ЕВОЛУЦИЈА ЧУВАЊА КАПИТАЛА: Од античких кованица до савремених финансијских стратегија