ИСТИНА О КОСОВУ У ЧЕШКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Оштра порука посланика - "Ви сте страшни лицемери, све ће вам се вратити"
ЕВРОПСКА унија и Сједињене Америчке Државе су, својом спољном политиком, отели територију Србији и нико од вас то није осудио до дана данашњег, изјавио је чешки посланик и члан партије "Слобода и директна демократија" Јарослав Фолдина

Фото: Јутјуб/BackStageProd/Aliance pro rodinu
Фолдина је то рекао обраћајући се владајућој коалицији пет странака пред Представничким домом чешког парламента.
- НАТО није објавио рат Југославији, него је бомбардовао, уништио њену енергетску инфраструктуру графитним бомбама, бацаo на становништво касетне бомбе, гађao ракетама са осиромашеним уранијумом и нико од вас то није осудио до сада - истакао је посланик.
Он је рекао да би то осудио, као што осуђује злочине који се догађају у Украјини.
Потом је рекао да је "неком одлуком настала нека држава Косово", и упоредио то са враћањем Судетске области Немцима.
- Ви сте страшни лицемери. Опростите ми што сам тако искрен, али желим да вам кажем да сте страшни лицемери и да ће вам се то једног дана вратити.
На седници је говорено о предлогу деловања снага Министарства одбране Чешке на територији држава чланица ЕУ, у Ираку, Кувајту и на Косову и Метохији, као и о боравку припадника оружаних снага Украјине на територији Чешке Републике.
Препоручујемо

ОВО СЕ ЧЕКАЛО: Џејла први пут проговорила о Марији Шерифовић (ВИДЕО)
30. 11. 2022. у 13:23

ДОСТА СРБА ЖИВИ ТАМО: Према истраживањима, реч је о НАЈНЕЉУБАЗНИЈЕМ граду на свету
30. 11. 2022. у 10:26

НОВИ УДАРАЦ ЛАЖНОЈ ДРЖАВИ: Шешељ задовољан - То су охрабрујуће вести за Србију
29. 11. 2022. у 18:50

ПИТАЊЕ ЈЕ ДАНА КАДА ЋЕ ОТВОРЕНО ДА УБИЈАЈУ НА УЛИЦИ Вучић: Земља нам је у великој опасности, банда влада улицама! Победићемо ово зло заједно
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се нацији из Палате Србија после четири дана узастопног блокадерског дивљања и напада на објекте, полицију и грађане. Поручио је да је питање дана када ће блокадери да отворено убијају на улици, јер им је само то преостало. Рекао је да ће се у наредним данима чинити да се држава повукла, а онда ће показати сву своју одлучност и искористити сва средства на располагању да се врати поредак и мир у земљу. Са народом и грађанима заједно, победићемо ово зло, поручио је Вучић.
17. 08. 2025. у 12:14 >> 12:44

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

"ПРОМЕНИО ЈЕ ЛИЧНИ ОПИС": Жељков син тврдио да му је отац жив
МНОГЕ је изненадила изјава најстаријеф сина Жељка Ражнатовића Аркана, Михајла да је његов отац жив.
17. 08. 2025. у 16:16
Коментари (6)