НА КиМ СВЕ ВРИ Вучић: Срби јужно од Ибра су близу одлуке да напусте институције! Људи неће да трпе Куртијев терор

Биљана Ристивојевић

02. 12. 2022. у 12:12 >> 12:28

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се након састанка са европским комесаром Оливером Вархељијем.

НА КиМ СВЕ ВРИ Вучић: Срби јужно од Ибра су близу одлуке да напусте институције! Људи неће да трпе Куртијев терор

Foto: Printskrin

Председник је говорио о ситуацији на Косову и Метохији и најновијим одлукама Аљбина Куртија.

- Они се само баве хиперпродукцијом напада на све што је српско, то је немогуће трпети. Срби јужно од Ибра су близу одлуке да напусте институције, Срби на северу су спремни да не пусте више никог да уђе на север. Ситуација је узаврела, људи више неће да трпе Куртијев терор - казао је председник, питајући се "шта је следеће".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (63)

Богић Богићевић хитно оперисан: У критичном је стању, задобио тешке телесне повреде