КУРТИЈЕВИ СПЕЦИЈАЛЦИ ПОНОВО У СЕВЕРНОЈ МИТРОВИЦИ: Наводно су ту због неексплодиране експлозивне направе
ПРИПАДНИЦИ специјалних јединица Косовске полиције, заједно са патролом Еулекса ушли су у просторије Општинске изборне комисије (ОИК) у Северној Митровици.
Фото М. Стевановић
Нема званичних информација о разлогу њиховог боравка у ОКИ, а како преносе поједини албански медији, сумња се да су ту због неексплодиране експлозивне направе.
Испред просторија ОИК налазе се два припадника специјалних јединица полиције, наоружана аутоматима, док се унутар просторија налази још њих.
У Северној Митровици данас се чуло више експлозија, када су албански чланови ОИК уз асистенију наружаних специјалне полиције насилно упали у просторије које користи Изборна комисија и заменили браве. Том приликом су се чуле детонације, а просторије су потпуно демолиране.
Исто се збило и у Зубином Потоку, Звечану и Лепосавићу, а грађани тих општина били су видно узнемирени.
(Косово онлајн)
Препоручујемо
КУРТИЈЕВО ЛУДИЛО НЕ СТАЈЕ: Хитна помоћ упућена ка мосту у Митровици и насељу Три солитера (ФОТО)
06. 12. 2022. у 15:22 >> 15:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година
ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.
06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (1)