У ТОКУ ЈЕ ОДУЗИМАЊЕ ВИНА СРПСКОМ ДОМАЋИНУ: Ситуција се смирује у Великој Хочи - Власник винарије замолио грађане да остану мирни
СИТУАЦИЈА у Великој Хочи почела је да се смирује, јер је власник винарије Петровић замолио све окупљене грађане да остану мирни, јер како је рекао не жели "да било ко заврши у затвору".
Фото: Новости
Након тога, припадници специјалне полиције заједно са службом царине ушли су у његов подрум како би започели са конфискацијом вина и тренутно се оно претаче у цистерну.
У Великој Хочи присутан је велики број припадника специјалне и регуларне полиције, као и службеника царине.
Подсетимо, царина тзв. Косова је јутрос саопштила да је током провере у Великој Хочи у Ораховцу, открила да се алкохолна пића продају неовлашћено и да су због тога донели одлуку о заплени 42.000 литара алкохолног пића.
(Косово онлајн)
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Неће више наступати: Здравко Чолић одбио концерте, ово је разлог
КАО разлог Здравко Чолић је навео умор, али и унапред договорене породичне обавезе.
21. 04. 2026. у 10:37
Коментари (9)