РАЗБИЈЕН ИЗЛОГ НА СРПСКОЈ ПРОДАВНИЦИ У КОРЕТИШТУ: Огласио се Петковић
09. 12. 2022. у 10:46
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић саопштио је да је синоћ у Коретишту на продавници која је у власништву Србина Срђана Тодоровића разбијен излог и додао да је то наставак кампање терора да се Срби застраше и отерају са својих огњишта.
Најновије из рубрике

СВЕ ЗА ПАРЕ: Шолак блокадама уништава српску економију и туризам, а Хрватску промовише
ТАЈКУН Драган Шолак, мастермајд обојене револуције у Србији, власник медијских тровачница које хушкају згубидане да тероришу поштену Србију, за паре промовише Хрватску, док истовремено блокадама уништава српску економију и туризам.
27. 07. 2025. у 00:09

БЛОКАДЕРСКА ТУГА ПРЕГОЛЕМА: Наташа Кандић јадикује да се до неба чује (ФОТО)
НАТАША Кандић, ментор свих антисрпских идеолога, закукала је да се блокаде руше као кула од карата.
26. 07. 2025. у 22:28

ПЕТКОВИЋ: Напад на Ђурића директна последица вишемесечне кампање мржње блокадера и њихових тровачких медија
ПУНУ подршку Марку Ђурићу дао је и директор канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић.
26. 07. 2025. у 22:03

У РУМИ ЋЕ ДА СВИРАЈУ КРАЈ? Вучић: Можда се уморе од обиласа фабрека које сам тамп направио
ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић, реаговао је на најаву скупа блокадера згубидана у Руми.
26. 07. 2025. у 21:23

СРПСКА ЛИСТА ОСУДИЛА НАПАДЕ НА МАРКА ЂУРИЋА: Сведоци смо да исти ти који величају Куртија настављају прогон Марка и његове породице
ПРЕДСТАВНИЦИ Српске листе огласили су се повом напада на министра спољних послова Марка Ђурића.
26. 07. 2025. у 20:56
Коментари (0)