ХОЋЕ ЛИ ИКО РЕАГОВАТИ НА ОВО ШЕГАЧЕЊЕ СА БРИСЕЛСКИМ СПОРАЗУМОМ?! Петковић о последњој провокацији Куртија (ФОТО)

Новости онлине

09. 12. 2022. у 15:52

-Хоће ли ико из ЕУ да реагује на овакво Куртијево шегачење са Бриселским споразумом и правима Срба, написао је Петар Петковић реагујући на последњу провокацију Аљбина Куртија.

ХОЋЕ ЛИ ИКО РЕАГОВАТИ НА ОВО ШЕГАЧЕЊЕ СА БРИСЕЛСКИМ СПОРАЗУМОМ?! Петковић о последњој провокацији Куртија (ФОТО)

Фото: АП/Танјуг

- Курти не само да неће да формира ЗСО, већ сад говори да је то детињаст захтев Београда и тиме се најотвореније руга српском народу, али и Бриселском споразуму, показујући бахато да нико не може да га натера да поштује преузете обавезе.

Хоће ли ико из ЕУ да реагује на овакво Куртијево шегачење са Бриселским споразумом и правима Срба?!

Јасно је да су за Куртија заштита живота и права Срба детињсти захтеви, па зато није ни чудо што је јуче Росу полиција малтретирала децу у вртићу у Лепосавићу, породицу Петровић у Великој Хочи, а затим и цео град Косовску Митровицу коју су дугим цевима покушали да блокирају и окупирају!

Подсетимо, тзв. премијер владе привремених институција Косова Аљбин Курти изјавио је да је захтев Србије да Косово оснује Заједницу српских општина "детињаст", преноси Газета експрес.

"Не можете постављати детињасте захтеве у дијалогу. Београд то ради. То значи да желим ово за себе. Не можеш постављати детињасте захтеве, ја желим, а не гледам шта ти желиш. Дакле, морате замислити шта ће се десити ако се иста ствар догоди и вама. То увек треба тако представљати, јер је то још један начин да се мало дуже разради реципроцитет као здрав принцип добросуседских односа", рекао је Курти.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (0)

МИ СМО УСПАВАНИ ДИВ, ДРУГО МЕСТО НА ТАБЕЛИ НИЈЕ ОПЦИЈА! Прво обраћање новог тренера Партизана од кад је стигао у клуб