КУРТИ СПРЕМА "ОЛУЈУ" ЗА СРБЕ: Обавестио Квинту да вечерас удара на север!
ПРЕМИЈЕР такозваног Косова Аљбин Курти решио је да изазове рат!
Фото АП
Како "Новости" незванично сазнају, након састанка савета за националну безбедност који је малопре завршен, Курти је контактирао путем онлајн састанка представнике Квинте на КиМ, које је кратко информисао да ће безбедносне структуре тзв. Косова, предвођене Специјалним јединицама полиције ЊСО, предузети све мере како би уклонили барикаде на северу.
Он је нашем народу дао ултиматум да најкасније до вечерас склоне препреке са магистралних путева.
Такође, Курти је информисао представнике Квинте да је наредио полицији тзв. Косова и свим службама да се ставе у пуну приправност за вечерашњу акцију.
Препоручујемо
АЛБАНЦИ ОТВОРЕНО ПРЕТЕ "ОЛУЈОМ": Гаши позива на погром, вређа Србе и председника Вучића
11. 12. 2022. у 14:09
ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59
СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38
ЗЕМЉОТРЕС УСРЕД ДНЕВНИКА: Водитељка се обратила у страху: "Надам се да ће бити све у реду" (ВИДЕО)
ДОК је читала вести у ноћном Дневнику, прекинуо ју је земљотрес...
24. 10. 2025. у 19:43
Коментари (167)