"ФОН КРАМОН ЈЕ МАЈСТОР ЋУТАЊА": Премијерка одговорила Виоли - "Некада је боље ћутати"
ПРЕМИЈЕРКА Србије Ана Брнабић одговорила је на свом Твитер налогу известиоцу Европског парламента Виоли фон Крамон.
Фото: Танјуг/Влада Републике Србије/Слободан Миљевић
"Коначно, дуго очекивано саопштење лажног генералног секретара УН Виоле фон Крамон, која је такође преузела улогу главног команданта КФОР-а, генералног стручњака за сва питања - од литијума до Европрајда, и главног браниоца владавине права и људских права (искључујући Србе).
Господар ЋУТАЊА када Аљбин Курти за министра за заједнице и повратак, да представља Србе на Косову* постави Ненада Рашића, човека који је на изборима освојио 0,2 одсто гласова, 30 пута мање од представника Српске листе.
Мајстор ЋУТАЊА била је када је пре 10 дана (2. децембра) без објашњења ухапшен Гаврило Милосављевић (63) када је отишао да пријави одузету имовину у општини Исток.
Мајстор медитације када је пре 6 дана (6. децембра) косовска полиција насилно упала у Зубин Поток, а потом и у Косовску Митровицу – директно кршећи Бриселски споразум.
Известилац ЕП, познат и као „Не треба ништа да говорим“, када је Курти пре 3 дана (9. децембра) изјавио да је захтев Србије да Косово* успостави Заједницу српских општина „детињаст“ – чиме се директно супротставља Бриселском споразуму чији је гарант ЕУ.
Сада се коначно осећала обавезном да каже НЕШТО о миру и стабилности на северу Косова* и у својој изјави позвала на распуштање Савета безбедности УН чије резолуције треба игнорисати ако јој се не допадају. Браво!
Некад је боље ћутати..." - написала премијерка Србије.
Препоручујемо
НЕКЕ ЧАК ДВА ФАКУЛТЕТА: Шта су завршиле наше водитељке - неке ће вас изненадити!
12. 12. 2022. у 08:23
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"САМО ЈЕ ПАЛА, КАО ПОКОШЕНА" Страшна трагедија Милоша Бојанића, преминула је у 48. години
ОВАЈ губитак је оставио неизбрисив траг на његову породицу...
03. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)