СРПСКА ЛИСТА: Хапшење Трајковића део Куртијевог плана да настави с прогоном
СРПСКА листа најоштрије је данас осудила наставак "репресије диктаторског, антисрпског режима Аљбина Куртија" који је, како наводе, без икаквих доказа ухапсио бившег полицајца Слађана Трајковића и оптужио га за ратни злочин.

Архива Новости
- Ово неосновано хапшење је још један корак ка дестабилизацији прилика и део плана Аљбина Куртија да настави са репресијом и прогоном Срба са својих огњишта - наводи Српска листа.
Како је саопштила Српска листа, "очигледна намера да се још један Србин отме од својих најближих а Срби застраше кроз институционално насиље огледа се у чињеници да је Слађан Трајковић више од осам година био косовски полицајац, на северу Косова и Метохије живи дуже од 20 година, и неко се тек сад сетио, када је напустио косовску полицију, да га оптужи за ратни злочин".
- Очигледно је да међународна заједница ћутећи посматра континуирану дискриминацију српског народа и гажење основних људских права, али нас то неће поколебати да престанемо да се боримо за наша права - закључује се у саопштењу.
Препоручујемо

ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59

СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)