БРНАБИЋЕВА ЧЕСТИТАЛА ХАНУКУ: "Желим вам да празник проведете у добром здрављу, благостању и духовном миру"

Биљана Ристивојевић

19. 12. 2022. у 09:56

ПРЕДСЕДНИЦА Владе Србије Ана Брнабић честитала је данас празник Хануку рабину Исаку Асиелу и свим припадницима Јеврејске заједнице у Србији.

БРНАБИЋЕВА ЧЕСТИТАЛА ХАНУКУ: Желим вам да празник проведете у добром здрављу, благостању и духовном миру

Ана Брнабић трећи пут предводиће Владу Србије, Фото Танјуг

- Желим да овај велики празник који прославља јеврејски народ буде још један подсетник на заједништво и солидарност које смо неговали кроз тешка времена заједничке историје и путоказ за све изазове данашњице - навела је председница Владе Србије у честитки.

- Везују нас чврсте споне културе сећања на заједничка страдања, а међусобна подршка, уважавање и поштовање представљају заједничке вредности и један од најснажнијих стубова српско-јеврејског пријатељства. У име Владе Републике Србије и у своје лично име желим вам да овај велики празник проведете у добром здрављу, благостању и духовном миру - наводи се у честитки премијерке Брнабић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

Коментари (1)

СРБИ ПРЕБИЛИ ЕНГЛЕСКЕ ХУЛИГАНЕ У БЕОГРАДУ? Ноћни обрачун у центру српске престонице