КУРТИЈЕВА САВЕТНИЦА НАПАЛА ПОГЛАВАРА СПЦ: Порфирије је партијски патријарх
27. 12. 2022. у 08:43
РАДА Трајковић још једном је показала да је саветница Аљбина Куртија. Она у јутарњем програму ТВ Нова оправдава Куртијеву забрану уласка на КиМ патријарху.
Ko sve danas ima pravo da se oglasava u medijima!!! Ovoj zeni treba zabraniti da se na nasim frenkvencijama pojavljuje dozivotno!
Njoj ništa nije sveto,nema poštovanja ni prema sveštenom licu
Neverovatno dokle ljudska glupost moze da dosegne. Apsolutno ignorisati ovu glupost pomenute Rade Trajkovic.
Повезане вести

"ОСОВИНА ПОЛИТИКЕ ПРИШТИНСКОГ РЕЖИМА" Петковић: Војни савез тзв. КБС и Оружаних снага Албаније директна претња Србији и Србима
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић поручио је да је војни савез тзв. Косовских безбедносних снага и Оружаних снага Албаније, чије формирање најављује Аљбин Курти, директна је претња Србији и српском народу.
08. 09. 2025. у 16:41

КУРТИ НАСТАВЉА РАТ ПРОТИВ СРПСКИХ МУРАЛА: Прекречени и у Лепосавићу и Сочаници - На њима ликови преминулих српских младића (ВИДЕО)
НАКОН уклањања мурала у Северној Митровици и Звечану, јутрос су сличне сцене дочекале и грађане Лепосавића и Сочанице. Непознате особе уз асистенцију такозване косовске полиције прекречиле су мурале посвећене трагично преминулим младим људима.
25. 08. 2025. у 14:44

ОВО ЈЕ ИПАК СРБИЈА! Курти покушао нову провокацију у Северној Митровици - Срби му одговорили колом и песмом! (ВИДЕО)
У СЕВЕРНОМ делу Косовске Митровице данас се одржавају Митровачки дани, а више стотина Митровчана весели се дуж главног шеталишта, уз песме и српско коло.
08. 08. 2025. у 17:06

ФРАНЦУСКИ "ФИГАРО" О ХАПШЕЊУ ПОПОВИЋА И СИТУАЦИЈИ НА КИМ: Похвала Вучићу јер чува мир и питање Француза - Да ли Курти уопште жели мир?
ЧУВЕНИ француски лист "Фигаро" у тексту под називом "30 дана затвора због „вербалног деликта“: нова антисрпска провокација на Косову" сагледао је недавно хапшење Игора Поповића, помоћника директора Канцеларије за Косово и Метохију, као и целокупну ситуацију на Косову и Метохији. У тексту француског листа је са једне стране изречена похвала за политику председника Вучића јер чува мир и стабилност; док са друге стране, Французи отворено питају - Да ли Курти уопште жели мир?
30. 07. 2025. у 17:04
Најновије из рубрике

"ДРЖАВА ЈЕ УВЕК ТУ ДА ПОМОГНЕ" Вучић о блокадеру Огњену Марковићу ког су задржали Израелци
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас у Копенхагену да је обавеза државе да помогне свим својим грађанима, што ће учинити и када је у питању студент Факултета драмских уметности у блокади Огњен Марковић, који је задржан на једном од бродова који су возили хуманитарну помоћ за Газу.
02. 10. 2025. у 09:56

KOMEНТАР: Банатске шоре око НИС
ТРАЖИМО хитну национализацију "Нафтне индустрије Србије" и враћање контроле над том компанијом. Ако буде потребно - ангажовање полиције и војске да помогне у преузимању стратешког предузећа и заштити интересе Србије.
02. 10. 2025. у 09:50

"ЗАХВАЛАН НА СРДАЧНОМ ДОЧЕКУ": Вучић са председницом Владе Данске - председник учествује на самиту Европске политичке заједнице
ЗАХВАЛАН сам председници Владе Краљевине Данске Мете Фредериксен на срдачном дочеку и прилици да у њеној гостољубивој земљи представљам нашу Србију, изјавио је председник Александар Вучић, по доласку на 7. самит Европске политичке заједнице који се одржава у Копенхагену.
02. 10. 2025. у 09:33

"НАДАМО СЕ ВЕЋЕМ УВОЗУ ГАСА ИЗ АЗЕРБЕЈЏАНА" Вучић: Нема ограничења за било какву врсту сарадње
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић изјавио је данас у Копенхагену, где ће бити одржан Самит Европске политичке заједнице, да нема ограничења када је реч о сарадњи Србије и Азербејџана и изразио наду да ћемо у будућности моћи да увозимо више гаса из гасовода ТАП и ТАНАП.
02. 10. 2025. у 09:17

"ПРИЧАО САМ СА ПЛЕНКОВИЋЕМ, РАЗУМЕ ТЕЖИНУ ПОЗИЦИЈЕ" Вучић о НИС-у: Морамо да разговарамо са Русима и Американцима
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, пред почетак самита Европске полиитчке заједнице у Копенхагену, да ће око санцкија НИС-у бити много проблема, али да ће покушати то да реше.
02. 10. 2025. у 09:03
Коментари (4)