ПОТВРЂЕНО "НОВОСТИМА": Ухапшени полицајац Дејан Пантић биће пуштен у кућни притвор

Марија Стевановић
Марија Стевановић

28. 12. 2022. у 11:23

ПОЛИЦАЈАЦ Дејан Пантић, који је 10. децембра ухапшен на административном прелазу Јариње и који је до данас у притвору, биће пуштен у кућни притвор, потврђено је "Новостима".

ПОТВРЂЕНО НОВОСТИМА: Ухапшени полицајац Дејан Пантић биће пуштен у кућни притвор

Фото: Новости

Пантић ће најпре бити упућен у болницу, где ће бити контролисано његово опште стање, с обзиром на то да је на Јарињу, у бази Косовске полиције, провео готово три недеље.

Пуштање Дејана Пантића први је зхтев Срба са севера Косова и Метохије који су у знак протеста на неколико места подигли барикаде, на којима се налазе до данас.

Захтев за пуштање Пантића јавно је упутио и председник Србије Александар Вучић који је све време у контакту са Пантићевом супругом Сузаном Пантић.

Дејан Пантић био је припадник такозване косовске полиције ангажован у Косовској Митровици, коју је напустио почетком новембра када су се Срби повукли из приштинских институција.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта

ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.

02. 04. 2025. у 10:16

Коментари (0)

НАДАЛ НЕ ЖЕЛИ ДА ЋУТИ: Промене у тенису су неопходне