"СРБИЈА, НАША НАЈЛЕПША И ЈЕДИНА": Овако је изгледала радна недеља председника Вучића (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић објавио је на Инстаграм налогу “будуцностсрбијеав” како је изгледала његова радна недеља.
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav
На снимку су приказани бројни важни сусрети и састанци које је председник имао.
- Лични утисак је да су недељу за нама обележиле лепоте Србије и њени пријатељи, добри, али и не лаки разговори, интензивно напредовање радова на постојећим пројектима, као и бројни планови за будућа улагања - поручио је председник Вучић и додао:
- Издвојио бих, ипак, посету министра за спољне послове и међународну сарадњу УАЕ шеика Абдуле бин Заједа ал Нахјана, који ми је пренео личне поздраве председника УАЕ, Његовог височанства Мохамеда бин Заједа ал Нахјана и са којим сам разговарао о ширењу сарадње и новим инвестицијама, које ће додатно оснажити Србију и ставити још један печат на искрено пријатељство наших земаља.
На крају председник је закључио:
- А Србија, наша најлепша и једина, још једном је показала своју раскош на фотографијама које сте нам слали током протекле године и које су крунисане изложбом у Палати Србија. Увек најлепша! Живела Србија.
БОНУС ВИДЕО: ВУЧИЋ ОБИШАО РАДОВЕ НА ИЗГРАДЊИ БРЗЕ ПРУГЕ - Од Београда до Суботице ускоро за 65 минута
Препоручујемо
ВЕОМА КОРИСНЕ: Пет намирница које помажу код снижавања високог крвног притиска
15. 01. 2023. у 07:39
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.
01. 04. 2026. у 22:03
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (44)