ВУЧИЋ САОПШТИО ДОБРУ ВЕСТ: Приходи су нам знатно већи од планираних

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

16. 01. 2023. у 21:57

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорећи у емисији "Ћирилица" рекао је да има и једну добру вест за грађане наше државе.

ВУЧИЋ САОПШТИО ДОБРУ ВЕСТ: Приходи су нам знатно већи од планираних

Foto: Printskrin/HappyTV

Он је рекао да је цена новца скочила у свету.

- Имам једну добру вест за људе. Наши очекивани приходи су били 68 милијарди, ми ћемо имати скоро 80 милијарди. ПДВ домаћи је изванредан био. Тиме ћемо имати 100 милиона евра у каси више него што смо очекивали - саоштио је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ СУ НАРЕДИЛИ ОБАРАЊЕ РАКЕТАМА: Нове шокантне тврдње о паду азербејџанског авиона

РУСИ СУ НАРЕДИЛИ ОБАРАЊЕ РАКЕТАМА: Нове шокантне тврдње о паду азербејџанског авиона

ЈЕДАН азербејџански медиј објавио је јуче доказе који сугеришу да је руска војска наредила ракетни напад 2024. године на лет 8243, што је изазвало пад у којем је погинуло 38 путника, а 29 их је повређено, пише „Еуроњуз“.

02. 07. 2025. у 08:16

МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.

01. 07. 2025. у 11:45

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)

МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.

01. 07. 2025. у 12:48

Коментари (46)

ШЕШЕЉ ОТКРИО ЗА ТВ НОВОСТИ: Енглези послали специјалну јединицу по мене и Станишића