(УЗНЕМИРУЈУЋЕ) ФОТОГРАФИЈЕ РАЊЕНОГ СРБИНА КОГ ЈЕ УПУЦАО РОСУ: Миљан погођен у грудни кош (ФОТО)
СРБИН Миљан Д. је данас око 11 часова тешко рањен када су припадници РОСУ отворили ватру на возило у ком је био на Бистричком мосту, на магистралном путу Косовска Митровица - Лепосавић.

Фото: Принтскрин/Друштвене мреже
Његов сувозач Душан С. пуком срећом је прошао без повреда, док је читав аутомобил изрешетан.

Фото: Новости
Миљан Д. је погођен у пределу грудног коша и има прострелну рану с којом је транспортован у болницу у Краљеву.

Фото: Новости
Миљан је тренутно на интензивној нези, стање му је стабилно.

ДРАМА НА НЕБУ: Земља која се граничи са Србијом дигла борбене авионе због руских дронова
У РУМУНИЈИ је била проглашена ваздушна узбуна у округу Тулча због масовног напада руских дронова на Украјину, саопштило је данас румунско Министарство одбране.
02. 07. 2025. у 11:13

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)
МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.
01. 07. 2025. у 12:48
Коментари (1)