"НА СТОЛУ, КАО ШТО ВИДИТЕ, НЕМА НИЧЕГА" Вучић објавио фотографију након састанка са Додиком, па се нашалио (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састао се данас са председником Републике Српске Милорадом Додиком.

Фото: Инстаграм/buducnostsrbijeav
- Добар састанак са председником Републике Српске @мдодик.оффициал Разговарали смо о свим кључним питањима за Србију и Српску, а председника Додика сам упознао са свим западним иницијативама везаним за КиМ, као и свеукупном ситуацијом у јужној покрајини. Такође, договорили смо се да у наредних месец дана посетим више места у РС, посебно сиромашније општине, за које ће Република Србија припремити значајну финансијску помоћ и подршку у инфраструктурним пројектима.
- П. С. На столу, као што видите, нема ничега, јер смо сав подварак пре фотографисања појели - написао је Вучић на Инстаграму.
Препоручујемо

ЕПИСКОП СЕРГИЈЕ: Ко је проклео Вучића да још трпи и ударце изнутра?
30. 01. 2023. у 23:14

ВУЧИЋ: Земан био уз нас када су то само храбри смели, прави пријатељ Србије
30. 01. 2023. у 15:55

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (13)