ВУЧИЋ: Поштоваћу председника Путина, али ја имам само једну отаџбину и она је Србија
ГОВОРЕЋИ о односима са Москвом, председник Александар Вучић подсећа да Србија није увела санкције Русији, да поштује председника Путина, али да за њега постоји само једна држава којој служи, а то је Србија.
Фото: Принтскрин
- Мени говорите, а Владимир Путин не зна ни како изгледате. Мени је дао орден Александра Невског, а не вама. То сам добио због тога што се поштујемо као независна држава. Моје је да служим Србији и никоме другом. Поштоваћу председника Путина, али ја имам само једну отаџбину и она је Србија. У томе је разлика између мене и вас - казао је Вучић.
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (65)