МИЛАНОВИЋ ЈЕ ИЗРЕКАО ЧИЊЕНИЦУ: Ана Брнабић о изјави председника Хрватске о отимању Косова и Метохије од Србије
ПРЕМИЈЕРКА Ана Брнабић оценила је данас да је председник Хрватске Зоран Милановић, у недавној изјави да су Србији отети Косово и Метохија, изрекао чињеницу.
Фото: ЕПА
- Човек је све рекао како јесте. Косово и Метохија су отети на силу супротно међународном праву, супротно свим принципима међународног права и Повељи УН - казала је Брнабић на ТВ Прва.
Коментаришући Милановићево појашњење око изјаве о отетом Косову и Метохији, Брнабић каже да политичари у данашње време не могу да поднесу притисак и да се председник Србије Александар Вучић издваја као политичар по томе што, како је истакла, увек остане доследан ономе што каже.
- То је разлика између јаких и озбиљних политичара и оних који не могу да издрже притисак - навела је она.
ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59
СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38
ЗЕМЉОТРЕС УСРЕД ДНЕВНИКА: Водитељка се обратила у страху: "Надам се да ће бити све у реду" (ВИДЕО)
ДОК је читала вести у ноћном Дневнику, прекинуо ју је земљотрес...
24. 10. 2025. у 19:43
Коментари (166)