ОРЛИЋ ПОРУЧИО: "Победиће Србија"

Новости онлајн

06. 02. 2023. у 18:32

ВЛАДИМИР Орлић, потпредседник Главног одбора Српске напредне странке огласио се након данашњег састанка врха СНС-а.

ОРЛИЋ ПОРУЧИО: Победиће Србија

Фото: Танјуг/Страхиња Аћимовић

- Сви ми у Српској напредној странци свесни смо чињенице: да председник Александар Вучић и наша странка у својој истуреној позицији на бранику Отаџбине, тој последњој линији одбране једине државе које имамо и нашег народа ком предано служимо, као и увек, стоје - потпуно сами. То нам је јасно одавно, а скупштинска седница на тему Косова и Метохије учинила је да буде само још јасније. Народ је видео све. И једини је био уз нас.

Управо тај народ најбоље зна - којим путем желимо да нам Србија иде даље. Да ли можда путем трулих компромиса, кукавичког и рачунџијског "коалиционог" калкулисања, по правилу - незаслуженог дељења заслуга и остварених резултата, али никада и терета који остаје вечито резервисан само за једна леђа. Или ћемо, ипак, путем слободне, снажне и независне Србије, земље која око своје будућности и права на живот не тргује и не погађа се ни са ким - путем којим воде само храброст, искреност и поштење. Баш ту, и баш такву, одлуку доноси искључиво - наш народ. И он ће знати да одлучи исправно. Пристојна и одговорна, убедљива већина људи у Србији, која је у председнику Александру Вучићу препознала свог лидера на путу одбране слободне Србије. И која зна да у борби коју водимо, упркос свима и упркос свему, за нас у обзир долази само један исход. Речима нашег председника: победиће Србија! - наведено је у саопштењу Владимира Орлића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска

РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска

РУСКИ ски лист „Взгљад“ саставио је и у уторак објавио „Рејтинг непријатељских влада“ како би показао разлику између држава које се свесно супротстављају Русији и оних које су на ту одлуку „против њихове воље натерале спољнополитичке околности“, преноси Слободна Далмација.

14. 11. 2025. у 16:54

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (55)

Штедња у Unicredit Банци уз каматну стопу од чак 3,60%