МОМИРОВИЋ У ПРОВОДУ: Министар на свирци "Саншајна"
МИНИСТАР спољне и унутрашње трговине Томислав Момировић "оживео" је недавно тренутке из младости, када је са пријатељима отишао на концерт групе "Саншајн".
Инстаграм Тома Момировић
- Као некада, после 20 и кусур година на концерту. Бане је заиста јако талентован уметник. И даље имају исту енергију - написао је Момировић на друштвеној мрежи "Инстаграм" у опису слике са друговима током свирке.
Препоручујемо
МИОДРАГ ЛИНТА: Не плашим се претњи смрћу јер се борим за правду прогнаних Срба
02. 02. 2026. у 15:52
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)