"СРБИЈА МОРА ДА ПРИЗНА КОСОВО И ЗАТРАЖИ ОПРОШТАЈ" Рама и Курти би хтели Велику Албанију
17. 02. 2023. у 11:11
ПУТ може бити другачији, али циљ на крају остаје само један: Србија мора да призна тзв. Косово, затражи опроштај, а на крају се Албанци морају ујединити, поручио је албански премијер Еди Рама за телевизију Кљан.
Повезане вести
СА КУРТИЈЕМ СЛАВЕ НЕЗАВИСНОСТ: Скандалозна одлука Владе Црне Горе о обележавању јубилеја широм Космета
ВЛАДА Црне Горе у Приштини кроз своје "дипломатско представништво" реализује целогодишњи програм "20 за 20", којим се кроз низ културних, уметничких, едукативних и спортских догађаја обележава 20 година од обнове независности Црне Горе.
26. 05. 2026. у 23:23
КУРТИЈУ ЖАНДАРМИ ПАРАВАН ЗА КБС: Анализа "Новости" - Шта се крије иза формирања Специјалне полицијске јединице на КиМ
ПРИШТИНСКИ режим одавно је прешао са институционалних на насилне методе застрашивања и прогона Срба на Косову и Метохији, а ова стратегија очигледно поприма алармантне облике.
22. 05. 2026. у 07:00
Најновије из рубрике
ВЕЛИКА ГРУПА БАЈКЕРА КРЕНУЛА: Од Палате Србија ка Скупштини на скуп Србија једна породица
ВЕЛИКА група бајкера која се окупила код Палате Србија на Новом Београду кренула је око 16 часова ка Дому Народне скупштине, где се данас одржава скуп "Србија једна породица".
27. 06. 2026. у 16:06
(УЖИВО) СРБИЈА ЈЕДНА ПОРОДИЦА: Прелепе слике из Београда! Србија се ујединила (ФОТО/ВИДЕО)
БОГАТ дечији програм, рекордна застава, примери технолошког напретка и концерти највећих домаћих музичких звезда. То је само део онога што ће грађани имати прилике да виде данас на великом скупу испред Скупштине Србије.
27. 06. 2026. у 00:19 >> 16:03
ВЕЛИЧАНСТВЕНИ КОРТЕО! Десетак хиљада младих стиже на скуп "Србија једна породица", погледајте моћне призоре (ФОТО/ВИДЕО)
ВЕЛИКИ број грађана пристиже на скуп "Србија једна породица", који се данас одржава на платоу испред Дома Народне скупштине у Београду.
27. 06. 2026. у 15:35 >> 15:55
СКАНДИРАЈУ ВУЧИЋУ: Све више људи стиже на скуп "Србија једна породица" (ВИДЕО)
ГРАЂАНИ Србије, од раног јутра долазе на трг Николе Пашића и на плато испред Скупштине Србије где уживају у разним садржајима који су организовани поводом скупа "Србија једна породица".
27. 06. 2026. у 15:52
МОЋАН КОРТЕО! Ори се улицама престонице - "Вучић Александар" (ВИДЕО)
ГРАЂАНИ Србије, од раног јутра долазе на трг Николе Пашића и на плато испред Скупштине Србије где уживају у разним садржајима који су организовани поводом скупа "Србија једна породица".
27. 06. 2026. у 15:29
Crna Leptirica
17.02.2023. 11:19
Mogu da sanjaju da ce se tako nesto desiti.
Marko
17.02.2023. 11:24
Njihovi pisti snovi. Nije Srbija vi se slaba pa da radi sta drugi narede.
gaga
17.02.2023. 11:26
Srbija nema razloga da traži oproštaj. O greškama treba da razmišljaju Kurti i Edi Rama...
Gaja
17.02.2023. 11:27
Banditi više i ne kriju svoje pokvarene planove.
Maki
17.02.2023. 11:27
Srbija I narod Srbije neće nikada priznati Kosovo kao državu!Nikada!
Mico
17.02.2023. 11:27
Lepo je to Rama zamislio.Kao sa Srbi imaju amneziju,pa ne znaju sta i kako rade Albanci.
vanja
17.02.2023. 11:27
Bolje bi im bilo da ne diraju Srbiju i srpski narod.
Ognjen
17.02.2023. 11:28
Srbija je velika, Albanije nikada nece dok je Kurti na vlasti
djina
17.02.2023. 11:29
Džabe Vučić ulaže toliko snage da postigne kompromis, mir i stabilnost, kada druga strana ne želi dijalog.
nikola
17.02.2023. 11:30
Ova dvojica su zaslužna za sve nerede na KiM.
Saxon
18.02.2023. 00:17
Svi Albanci u jednoj državi....Albaniji....a ovi sa kosova neka putuju tamo....koji će nam krasni...
Cvrc
18.02.2023. 01:01
Trnava,Drač,Elbasan i Gorica oduzeti od kraljevine Srbije da bi se formirala "Albanija". Zato bi ovom Kurtiju u patikama bilo bolje da se ne javlja
Goran
18.02.2023. 01:14
Lepo vi priznajte da vam nije Amera i nekih iz EU. Vi nebi smeli da pišete. Nebi vas bilo ni u snovima.Bili bi ste vazduh.
Milan Stevanovic
18.02.2023. 07:55
Gospodo Albanci, mora se samo umreti i nista drugo! A ko ce preziveti pokazace vreme. Otimate tudju zemlju, imovinu, ubijate nevine ljude srpske nacionalnosti vekovima, i trazite od zrtve oprostaj i neka priznanja, suludo zar ne. Da li ste culi da se to igde desilo u proslosti? Proglasili ste nezavisnost, i sta sad? Opet kriva Srbija, sto vas drugi nece da priznaju? Sada silujete Srbiju, pre ko ledja USA i EU; samo nastavite, dobar je to put u nepovrat.