ПС: Пуна подршка Вучићу пред сутрашњи састанак

Novosti online

26. 02. 2023. у 15:08

ПОКРЕТ социјалиста даје пуну подршку председнику Србије Александру Вучићу пред сутрашње састанке у Бриселу, саопштили су они.

ПС: Пуна подршка Вучићу пред сутрашњи састанак

Фото: Инстаграм Принтскрин

- Свом снагом смо уз председника Србије, и председника свих Срба Александра Вучића, дубоко уверени да ће Вучић сачувати наше националне интересе, водећи рачуна о положају Срба. 

Александар Вучић је човек који је вратио косовски проблем у фокус међународне јавности и за преговарачки сто док су многе земље захваљујући снагом аргумената Александра Вучића повукле признање такозваног Косова.   

Лажне патриоте и досовски пучисти који су ослободили око две хиљаде шиптарских терориста, међу њима и Куртија и браћу Мазреку, немају ни најмање права да коментаришу и оспоравају борбу Александра Вучића.

Александар Вучић никада неће дозволити нови мартовски погром баш као што јесте жути олош, а Курти врло добро зна да преко пута њега неће седети Тадићи, Јеремићи и други разноразни Поноши који су давали и оно што се од њих не тражи. 

Преко пута Куртија сутра ће седети државник Александар Вучић и бориће се за своју државу, те није ни чудо што је Курти толико нервозан, односно неурачунљив - поручили су у Покрету социјалиста. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.

01. 04. 2026. у 22:03

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (130)

ИТАЛИЈА ИПАК ИДЕ НА МУНДИЈАЛ? ФИФА је на потезу, очекује ли нас преседан?