СРАМНА ОПТУЖНИЦА ПРОТИВ АЛБАНСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Док Србе хапсе без доказа, покушај убиства Срба им је само "изазивање опште опасности"
09. 03. 2023. у 16:18
ПОТПРЕДСЕДНИК Српске листе и градоначелник Штрпца, Далибор Јевтић огласио се поводом оптужнице која је подигнута против А.К. који је на Бадњи дан ранио српске дечаке.
Повезане вести

У СЛАВУ БОГА, ГДЕ ЈЕ ЦАР ДУШАН ПИСАО ЗАКОНИК: На КиМ, у близини границе, засветлео нови крст (ФОТО)
"СВАКА част људима који су помогли у реализацији пројекта", стоји у објави на Фејсбук групи Парохије Штрпце.
04. 05. 2025. у 20:59 >> 21:09
Најновије из рубрике

"ЊЕМУ ЗАСТАВА СЛУЖИ КАО МОТКА": Вучић о блокадерима и криминалном протесту на Видовдан
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је о насилним и криминалним протестима блокадера који су одржали на Видовдан.
29. 06. 2025. у 11:36

ВРЕМЕ ОДГОВОРНОСТИ ДОЛАЗИ! Вучићева порука јасна ко дан: Свесно су хтели да изазову крвопролиће
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је о насилним протестима блокадера које су одржали на Видовдан.
29. 06. 2025. у 11:29

"ДОБИО ЈЕ ПОВРЕДЕ ГЛАВЕ И ПРЕЛОМ ЈАГОДИЧНЕ КОСТИ" Дачић: После више упозорења да престану, дошло је до повређивања полицајаца из кордона
МИНИСТАР полиције Ивица Дачић обраћа се грађанима из Палате Србија, рекао је да су блокадери насилно нападали полицију и да је један полицајац задобио тешке повреде.
29. 06. 2025. у 11:23

КИНЕСКИ ПРЕДСЕДНИК ПИСАО ПРЕДСЕДНИКУ ВУЧИЋУ: Ево шта је тема двојице лидера
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је на конференцији за новинара да је добио писмо од председника Кине Си Ђи Пинга.
29. 06. 2025. у 11:18

"НИСМО СТАЛИ СА ДОВОЂЕЊЕМ ИНВЕСТИТОРА" Вучић: Отворићу у Западној Србији једну фабрику, а очекујем до краја године отварање Аристона"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обраћа се грађанима из Палате Србија, истиче да нисмо стали са довођењем страних инвеститира иако су блокадери правили велике проблеме.
29. 06. 2025. у 11:16
Rade
09.03.2023. 17:43
Zapadne zemlje I Amerika kazu mlada demokratija , a ja kazem fasisti jedni I oni koji ih podrzavaju.