ТО ЖЕЛЕ, ТО СУ И УРАДИЛИ: Премијерка о Поношевој жељи да уништи српску војну индустрију

Новости онлајн

14. 04. 2023. у 14:57

ПРЕМИЈЕРКА Ана Брнабић огласила се након данашњег обраћања председника Вучића и том приликом је прокоментарисала председников одговор на питање новинара у вези са извозом српског оружја у Украјини.

ТО ЖЕЛЕ, ТО СУ И УРАДИЛИ: Премијерка о Поношевој жељи да уништи српску војну индустрију

Foto: Printskrin/Tv Prva

- Данас, по н-ти пут, Александар Вучић објашњава да не извозимо муницију/оружје ни у Украјину ни у Русију. Човек у чуду ПОНОВО пита "шта желите, да уништимо нашу војну индустрију"? Одговоран какав јесте, једноставно не разуме: ДА, то желе. То су и радили. За то се залажу. Но пасаран - написала је премијерка на свом Твитер налогу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.

14. 05. 2025. у 09:19

Коментари (97)

ОН ЈЕ ТАКО НЕЗРЕО! Проблеми у Денверу - кошаркаш Нагетса оптужио Вестбрука да нарушава свлачионицу