САСТАНАК У ПРЕДСЕДНИШТВУ: Вучић сутра са шефом шведске дипломатије
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић састаће се сутра са министром спољних послова Краљевине Шведске Тобијасом Билстремом.

Фото: Танјуг
Како је саопштила председникова прес-служба, након сусрета у згради Председништва, на Андрићевом венцу, Вучић и Билстрем ће се обратити медијима.
Препоручујемо

ВУЧИЋ: Моје је да водим рачуна како ће Срби да преживе на Косову и Метохији
14. 04. 2023. у 13:36

"ВИДИ, ДЕЧКО, МАРШ НАПОЉЕ" Како је Бренин отац истерао Поповића из куће
17. 04. 2023. у 10:39

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”
ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.
30. 06. 2025. у 07:38

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (131)