ВУЧИЋ СА ПРЕДСТАВНИЦИМА КОМПАНИЈЕ HUAWEI: "Разговарали смо о наставку сарадње - за Србију је то од великог значаја"

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић састао се са представницима компаније Huawei.

ВУЧИЋ СА ПРЕДСТАВНИЦИМА КОМПАНИЈЕ HUAWEI: Разговарали смо о наставку сарадње - за Србију је то од великог значаја

Фото: Инстаграм/buducnostsrbijeav

- Разговарали смо о наставку сарадње са компанијом Huawei која је до сада била

веома успешна. За Србију је то од великог значаја, будући да је у питању једна од највећих компанија у индустрији телекомуникација - објавио је председник Вучић на свом Инстаграм профилу.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.

07. 06. 2026. у 13:37

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (321)

ОТП Јуниор – Јединствена платна картица и м-банк апликација у Србији за тинејџере