"СРАМ ТЕ БИЛО!" Петковић одговорио Куртију - Само џукела тако нешто може да каже

В.Н.
В.Н.

22. 04. 2023. у 21:06

ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Владе Србије Петар Петковић, одговорио је на свом Твитер налогу на срамну објаву Аљбина Куртија.

СРАМ ТЕ БИЛО! Петковић одговорио Куртију - Само џукела тако нешто може да каже

Фото Танјуг

Наиме, Петковић је одговорио на Куртијеву објаву у којој помиње, како он каже "нестале Албанцима на територији Косова и Метохије".

Ти говориш о несталим особама, а ниједну од 9 локација нећеш да истражиш где су закопани Срби! Само џукела тако нешто може да каже. Желиш сутра да постанеш окупациони гаулајтер на северу KиМ, уз дуге цеви, контејнере и 1% Албанаца. Срам те било! - написао је Петковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (86)

ХОЋЕ ЛИ ИХ ТРАМП ЖРТВОВАТИ У ДОГОВОРУ СА СИЈЕМ? Опасне игре у Пекингу, цео свет чека расплет