ВУЧЕВИЋ ЗГРОЖЕН ПОРУКАМА ОПОЗИЦИЈЕ: Људи као да су остали без разума, па позивају на убиство Вучића

Дејана Калинић
Дејана Калинић

08. 05. 2023. у 20:32

МИЛОШ Вучевић, министар одбране, истиче да је занемео након ужасних порука које су се чуле данас на протесту опозиције, у првом реду мислећи на претње и позив на убиство председника Александра Вучића.

ВУЧЕВИЋ ЗГРОЖЕН ПОРУКАМА ОПОЗИЦИЈЕ: Људи као да су остали без разума, па позивају на убиство Вучића

Foto: Printskrin Instagram/milosvucevic_odbrana

- Занемео сам од порука које шаље опозиција у протесту "против насиља". Људи као да су остали без разума па позивају на убиство Вучића. Као родитељ сам згрожен овим што видим, као политичар сам згранут да ова банда зарад неког прљавог новца користи бол породица које су остале без вољених у безумном насиљу. Ја буквално не могу да верујем шта гледам. Не могу ни да именујем ове ниткове. Из опозиције је данас испливао највећи и најгори људски талог. Жао ми је што Србија проживљава овакве немиле сцене кад је најрањивија - казао је министар Вучевић.

БОНУС ВИДЕО: "ПУШКАМА РЕШИТИ СУДБИНУ СРБИЈЕ" Милован Бркић позива на убиство Вучића

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

ДИРЉИВА СЦЕНА У БРАНЕШЦИМА: Баја Мали Книнџа певао свој велики хит, а онда му је пришао један младић (ВИДЕО)