ВУЧИЋ ПОРУЧИО ЕСКОБАРУ: Нећу да погнем главу, Србију ћу штитити, као и права нашег народа
ПРЕДСЕДНИК Вучић се, обраћајући се јавности током Дневника РТС, осврнуо и на стање на Косову и Метохији, односно на формирање ЗСО и изјаву специјалног изасланика Сједињених Америчких Држава за Западни Балкан Габријела Ескобара, коме је поручио да обнови градиво.

Фото: принтскрин РТС
- Да види шта пише у Бриселском споразуму, и да прочита да никакве компетенције и ингеренције нису на приштинским институцијама. Само вас молим господине, прочитајте то што пише. Имате управљачки тим који чине Срби, и који постоји. Немојте да се правите да сте заборавили, већ обновите градиво. Ако већ не обнављате градиво по питању Резолуције 1244, обновите ово градиво. А што се тиче претњи, притисака, наручених текстова у Њујорк тајмсу, сведочења у Сенату... Капа доле, јаки сте и храбри, али ја нећу да вам погнем главу, ја сам представник поноситог и достојанственог народа. Погнућу главу само пред нашим народом, ако погрешим нешто или из поштовања. Али вама, из страха, само наставите са тиме. Србију ћу штитити, као и права нашег народа - рекао је председник.
Препоручујемо

СУВИШЕ ВОЛИМ СВОЈУ ЗЕМЉУ Вучић: Србијом ће владати они који добију поверење народа
23. 05. 2023. у 20:13

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (197)