ПРЕДСЕДНИК НАМ ЈЕ ДАО НАДУ: Уметник из Штрпца са породицом кренуо за Београд
ОКО 20 аутобуса из свих места у Штрпцу ноћас је после поноћи кренуло пут Београда. Срби из најудаљеније српске енклаве прећи ће око 450 километара како би подржали председника Александра Вучића на скупу „Србија наде“.
Фото: Новости
Зоран Поповић, уметник из Штрпца, каже да је он са породицом кренуо као подршка председнику, а да је у ствари председник Вучић заправо подршка народу с КиМ.
- Идем на протест подршке председнику, ја и моја породица. Све ми се чини да је председник добар домаћин који нам је дао наду, а нада је кључна за останак и зато желим да та нада остане у нама. Мислим да нам је Вучић до сада пружао наду као одговоран председник, он уме са свима и са странцима посебно у овим кључним временима када су притисле велике силе. Идемо као подршка њему, а у ствари је он подршка нама. Ко не зна његову биографију, требало би да види да је он човек стварно велики патриота – поручио је пред пут Поповић.
Ивица Ивановић из села Беревце позвао је пред пут све људе добре воље да се придруже на митингу.
- Добровољно идем на овај наш јединствени митинг да подржим нашег председника Александра Вучића и позвао бих и друге људе добре воље да искажемо подршку нашем председнику.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РЕЧИ СЕПАРАТИСТЕ ЗГРОЗИЛЕ ЈАВНОСТ: Антисрбин Ненад Чанак вређао СПЦ усред Сарајева!
18. 05. 2026. у 14:06
СКАНДАЛ: Адвокат Веселина Милића одбио да Тужилаштву преда телефон кључан за истрагу!
18. 05. 2026. у 14:04
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (105)