ЈЕРЕМИЋ ПРИЗНАО: Протести опозиције иду наруку Куртију, а на штету Срба на КиМ (ВИДЕО)

Новости онлајн

16. 06. 2023. у 10:28

ВУК Јеремић отворено је у једној емисији на телевизији "Нова С" причао о томе у каквим проблемима је председник Србије Александар Вучић у борби за заштиту интереса Србије и живота Срба на Косову и Метохији, а све због такозваних "протеста против насиља" које организује опозиција у Србији.

ЈЕРЕМИЋ ПРИЗНАО: Протести опозиције иду наруку Куртију, а на штету Срба на КиМ (ВИДЕО)

FOTO: Твитер принтскрин/Detektor laži

- Приштина користи овакву флуидну ситуацију да направи неколико агресивних корака напред да би Курти једног дана, кад Вучић стабилизује ситуацију у Београду у Скупштини и на улицама, понудио као уступак враћање пар корака уназад, а што је заправо иста она ситуација као пре ескалације! Вучић у задњих месец-два дана нема контролу над Србијом и КиМ као раније, имају РОСУ на северу, имају хапшења Срба... што није било могуће пре пар месеци! Срби су данас мање безбедни, а све због политичких проблема које Вучић има у Београду! То коцкарски тип, какав је Курти, користи за себе! - навео је Јеремић. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (151)

МА, КАКВА НБА ЛИГА, ХОЋУ ДА ИГРАМ У СРБИЈИ! Звезда Русије изненадила многе