ВУЧИЋ РАЗГОВАРАО СА ЛАЈЧАКОМ: "Још једном сам упозорио да је српски народ на КиМ изложен најжешћој тортури у последњих 15 година"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састао се са специјалним представником ЕУ за дијалог Београда и Приштине и друга регионална питања Западног Балкана Мирославом Лајчаком.

Foto: Instagram/buducnostsrbijeav
- Са Лајчаком сам разговарао о ситуацији на Косову и Метохији, начинима за смиривање напетости на терену и примени до сада постигнутих споразума. Још једном сам упозорио на то да је српски народ на КиМ изложен најжешћој тортури и прогону у последњих 15 година и поновио захтеве за поштовање њихових права и безбедности. Позвао сам међународну заједницу да се конкретније ангажује по свим тим питањима - објавио је председник на свом Инстаграм налогу.
Препоручујемо

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (203)