ПУКЛА БРУКА У ПРИШТИНИ: Курти сам раскринкао тзв. косовску полицију - То је наставак ОВК
ЛИДЕР албанских сепаратиста у Приштини Аљбин Курти рекао је на додели диплома новој генерацији тзв. косовских полицајаца да је „полиција наставак ОВК“.

Foto: EPA/VALDRIN XHEMAJ/Shutterstock/ilustracija
Курти је рекао да тзв. косовска полиција остаје једна од најпоузданијих "институција" на Косову и Метохији.
- Полиција наставља да спроводи уставну мисију, штити живот и имовину грађана, одржава ред и јавни мир, спречава и открива криминал, штити људска права и слободе и штити све грађане без обзира на вероисповест, пол или године - рекао је Курти, преноси Косово онлајн.
Подсећамо, управо је један припадник наставка ОВК упуцао недавно Србина Драгишу Гаљка у леђа, а за тај злочин није ни покренута истрага.
ОВК је била терористичка организација албанских сепаратиста, одговорна за масовна убиства, ратне злочине и најбруталније насиље на територији јужне српске покрајине.

РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност
БРИТАНСКИ држављанин преминуо је од последица тешких опекотина након што га је, према наводима локалних медија, група људи извукла из полицијске станице и запалила на улици, јавља Скај њуз.
22. 04. 2025. у 12:01

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

Халид Бешлић "тежак" 13 милиона €, а живи од кирије - "увалио" се у кредит
"САДА изнајмљујем све и живим од кирије, тако је најбоље."
21. 04. 2025. у 18:56 >> 18:56
Коментари (3)