ОСЛОБОЂЕНИ СРБИН ЗА "НОВОСТИ": Прво оглашавање Далибора Спасића - "Најтеже нам је то што знамо да нисмо ни за шта криви, а у притвору смо"
ДАЛИБОР Спасић (35) из Косовске Митровице, медицински техничар, у овдашњем клиничко болничком центу и ди џеј познат од надимком "ди џеј Дака" пуштен је данас да се брани са слободе.

Фото: Д.З.
По изласку из притвора, Далибор је за "Новости" рекао да ни сам није веровао да баш њему може да се деси овако нешто.
- Ко није био у затвору не зна како је то. Сви смо били у посебним ћелијама, али смо бодрили једни друге и избегавали смо да причамо због чега смо ту, јер нам је свима најтеже то што знамо да нисмо ни за шта криви, а у притвору смо. Ни ја нисам веровао да ће ми се то десити - рекао је Спасић по изласку из затвора Високог ризика у Грдовцу код Подујева.

Фото: Д.З.
Спасић је пуштен да се брани са слободе након што је његов бранилац Срђан Митровић положио јемство.
Како је адвокат Митровић испричао за "Новости", судија за претходни поступак одбио је захтев тужилаштва да се Далибору продужи притвор и уважио захтев одбране да се брани са слободе.
Далибор додаје да је захвалан свим Србима са Косова и Метохије који су им пружали подршку споља, јер је то свима њима много значило.

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ПЕВАЧ НИЈЕ БИО НА ОЧЕВОЈ САХРАНИ: "Није ме гризла савест"
ПЕВАЧ Раде Лацковић доживео је трагедију која му је потпуно променила живот.
09. 09. 2025. у 11:31
Коментари (1)