ПЕТКОВИЋ: Нећемо стати док год иједан Србин не буде ослобођен из Куртијевих казамата
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић изразио је вечерас задовољство што је још један ухапшени Србин, Далибор Спасић, пуштен да се брани са слободе.
Фото: Танјуг
- Још један на правди Бога ухапшени Србин са севера КиМ, Далибор Спасић, данас се придружио својој породици, после Радоша Петровића и Немање Влашковића. Нећемо престати да се боримо док год иједан српски политички затвореник пати у Куртијевим казаматима - написао је Петковић на Твитеру.
Он је истакао да ће правда победити тек када сви политички поступци против Срба на Косову буду обустављени, а они који су одговорни за овај брутални прогон и сами буду суочени са правном одговорношћу због насиља над недужним српским народом.
У притвору се и даље налазе четворица Срба - Душан Обреновић, Ненад Орловић, Урош Вукашиновић и Милун Миленковић.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (64)