САСТАНАК У ВИЛИ МИР: Вучић разговара са патријархом и Додиком

Биљана Ристивојевић

20. 07. 2023. у 13:08

САСТАНАК председника Србије Александра Вучића са поглаваром СПЦ патријархом Порфиријем и председником Републике Српске Милорадом Додиком почео је у вили Мир у Београду, иза затворених врата.

САСТАНАК У ВИЛИ МИР: Вучић разговара са патријархом и Додиком

Foto: Instagram/buducnostsrbijeav

Пре доласка патријарха, двојица председника Вучић и Додик разговарали су о ситуацији у региону и предстојећим важним сусретима делегација Републике Србије и Републике Српске.

Како је Вучић навео на Инстаграм профилу "будуцностсрбијеав", договорили су се и да се у најкраћем року организује скуп свих државних органа Србије и Српске на територији Републике Српске.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (11)

ЦИЉ - ЕПС ДОМИНАНТАН И ПРОИЗВОЂАЧ И СНАБДЕВАЧ: Душан Живковић, генерални директор ЕПС, на Београдском енергетском форуму